Zakończenie roku szkolnego – informacje

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

 

 

W sobotę, 4 lipca, odbędzie się zakończenie roku w Polskiej Szkole Sobotniej. 
Ponieważ czas jest wyjątkowy i nasze zakończenie tegorocznej nauki będzie nietypowe. 
Zaczynamy Mszą Święta online o godzinie 9.15. ( po wejściu na Facebook wystarczy wpisać Polska Parafia Coventry, a przekierowanie będzie widoczne).
Wszyscy uczniowie klas od IV do Pre A Level otrzymają świadectwo na swój szkolny adres mailowy. Jak co roku, mamy dużą  grupę uczniów nagrodzonych; Ci uczniowie będą mogli zobaczyć przyznane im nagrody wraz z dyplomem. Uroczyste wręczenie świadectw, nagród, dyplomów nastąpi po rozpoczęciu nowego roku szkolnego, prawdopodobnie w drugą sobotę września. Wtedy również odbędzie się spotkanie z uczniami klasy A-level, którzy już zdali maturę. 
Piszemy prawdopodobnie, bo nie wiemy jaka będzie sytuacja we wrześniu, jakie będą postanowienia rządu angielskiego i jakie będą decyzje szkoły, w której pracujemy. Mamy nadzieję, (takie są również plany i oczekiwania władz angielskich) i bardzo chcemy wrócić do klas szkolnych i kontynuować naukę tak,  jak to było dotychczas. 
Część  naszych najmłodszych uczniów z klas od Reception do klas III- cich otrzyma dyplomy w sobotę; są to Ci uczniowie, których rodzice zadeklarowali gotowość przyjścia w ankiecie przesłanej do Państwa w ubiegłym tygodniu.  Chcemy poinformować, że tylko zapisani uczniowie będą mogli, w związku z nadal obowiązującymi ograniczeniami z powodu COVID-19, uczestniczyć w tym spotkaniu.

 

 

Dyrekcja i Zarząd Szkoły 

 

 


 

Witamy na stronie Polskiej Szkoły w Coventry!

Polska Parafia Stanisława Kostki
http://www.parafia-coventry.org.uk

Zapisz się do naszego newslettera